اگر مدیر آموزشگاه یا موسسه آموزشی هستید، شما هم همکار ایلپ شوید!

مرکز آموزشهای مجازی ایلپ در نظر دارد با همکاری آموزشگاهها و موسسات آموزشی سطح کشور شبکه بزرگ آموزشگاههای همکار ایلپ را ایجاد نماید. این آموزشگاهها و موسسات آموزشی می توانند علاوه بر ارائه دوره های آموزش الکترونیکی ایلپ به کاربران خود، از پتانسیلها و ظرفیتهای ایلپ در اجرای دوره های آموزشی خود به صورت کلاس آنلاین و یا محتوای الکترونیکی استفاده نمایند. همچنین این مجموعه ها با استفاده از ظرفیتهای شبکه های اجتماعی می توانند با کد نمایندگی ایلپ خود، از فروش دوره ها در شبکه های اجتماعی درآمدزایی کنند و علاوه بر کسب درآمد از این طریق، در ارتقاء سطح مهارت افراد مختلف جامعه و در نتیجه بهبود سطح زندگی و اشتغال زایی سهم بزرگی ایفا کنند.

 همکاری این آموزشگاهها با ایلپ محدود به موارد فوق نبوده بلکه مجموعه ایلپ نیز از پتانسیلهای آموزشگاههای همکار خود در اجرای دوره های آموزشی تلفیقی و اجرای بخشهای عملی حرفه های مرتبط در محل آموزشگاه استفاده خواهد کرد. لازم به ذکر است دوره های آموزشی ایلپ محدود به حرفه ای خاص نبوده و علاوه بر دوره های موجود در سایت، دوره های آموزشی متنوعی در حال تولید محتوای الکترونیکی می باشد که به تدریج در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. لذا خواهشمند است در صورت تمایل به مشارکت در این پروژه بزرگ مهارت آموزی، اطلاعات فرم زیر را تکمیل فرمایید. کارشناسان واحد فروش ایلپ، پس از بررسی اطلاعات جهت انجام مراحل تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.


 

فرم درخواست همکاری با ایلپ در اجرای دوره های آموزش الکترونیکی

اطلاعات فردی
لطفا نام خود را وارد نمایید
لطفا نام خانوادگی خود را وارد نمایید
شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید
شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید
شهر محل سکنت خود را وارد نمایید
اسم آموزشگاه یا موسسه آموزشی (در صورتی که آموزشگاه دارید)
دوره های آموزشی که در این دوره ها علاقه مند به همکاری با ایلپ در اجرای تلفیقی دوره ها و یا مشارکت در فروش هستید اعلام نمایید
در صورت تمایل توضیحات اضافی مورد نیاز در مورد رزومه کاری را اعلام فرمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آموزشهای مجازی ایلپ می‌باشد.