هوش کسب و کار و تجزیه و تحلیل پیش بینانه در بازاریابی نوین

مربی / مدرس

teacher

مهندس مهران توکلی

مدرس ELAP

کارشناسی مهندسی نرم افزار 
کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری
مربی سازمان آموزش فنی و حرفه ای
مدرس بیش از 30 رشته کاربردی فناوری اطلاعات و صنعت 
مدرس دانشگاه
مدرس آموزشگاه های آزاد و فنی و حرفه ای 
سخنران دوره های کارآفرینی، داده کاوی، بازاریابی، مهندس بازاریابی تولید محتوا

اطلاعات وبینار
زمان برگزاری وبینار
گواهی و مدرک وبینار

وبینار هوش کسب و کار و تجزیه و تحلیل پیش بینانه در بازاریابی نوین

ویژه صنایع و مدیران شرکت‌ها

یکی از اهداف اصلی بازاریابی نوین دیجیتالی ، استفاده از تجزیه و تحلیل پایگاه های داده عظیم شرکتها می باشد . وقتی به تحقیقات بازار فکر می کنید، احتمالاً ابتدا رویکردهای سنتی به ذهن شما خطور می کند. به عنوان مثال ، شما ممکن است به نظرسنجی ها ، گروه های متمرکز ، مشاهدات در محل ، تبلیغات و موارد دیگر فکر کنید. این روشهای سنتی تحقیق در بازار به شرکتها کمک می کند تا درباره ترجیحات مصرف کننده اطلاعات کسب کنند و نمیتواند قطعیت داشته باشد؛ ولی این رویکرد بازاریابی جدید باعث می شود که شما با دانش و اطمینان کامل یک استراتژی بازاریابی را پیاده سازی کنید.

داده های بزرگ اکنون امکان استخراج اطلاعات پیش بینی کننده در مورد مصرف کنندگان را از پایگاه های داده بزرگ را فراهم می کند. در این وبینار شما با روشهای جدید بازاریابی و آینده بازاریابی آشنا می شود.

مشتاق یادگیری بیشتر هستید؟ دوست دارید بدانید از داده‌های بی‌استفاده‌‌تان چگونه در بازاریابی می‌توانید استفاده کنید؟‌ آیا دوست دارید سود پنهان شرکت را آشکار کند و هزینه‌های جذب و نگهداری مشتری را کاهش دهید؟ آیا علاقه به پیش بینی بازار دارید؟

اگر شما نیز مشابه بسیاری از افراد نیاز به مشاوره در این زمینه دارید توصیه می کنیم حتما در این وبینار رایگان شرکت فرمایید!

جهت اطلاع از جزئیات مباحث سمینار بخش سرفصل مطالب را مطالعه فرمایید

در این وبینار مباحث زیر به صورت آنلاین توسط استاد ارائه شده و در نهایت پرسش و پاسخ انجام خواهد شد:

چرا داده کاوی و هوش کسب و کار ؟

تاثیر داده کاوی در تصمیم گیری مدیران در سازمان ها

- شناسایی گروه های هدف در بازاریابی

بازآفرینی کسب و کار پیشبینانه

انتخاب بهترین روش تجزیه و تحلیل کسب و کار نوین

 

زمان برگزاری تست فنی نیازمندهای نرم افزاری: سه شنبه مورخ 98/12/06 ساعت 17 الی 19 (توصیه می شود جهت تست ورود به کلاس و بررسی عملکرد میکروفن و .... در زمان فوق وارد کلاس شوید)

روز برگزاری وبینار: چهارشنبه مورخ 98/12/07

زمان باز شدن لینک ورود به وبینار: ساعت 16:30

 ساعت شروع و پایان وبینار: ساعت 17 الی 19

وسیله مورد نیاز: رایانه شخصی، لپ تاپ، تبلت و یا گوشی تلفن همراه

مرورگر (ترجیحا): گوگل کروم

نرم افزار جانبی مورد نیاز: افزونه کلاس مجازی (کلاس مجازی در بستر این نرم افزار اجرا می شود لذا خواهشمند است از لینک زیر و یا پس از ثبت نام در وبینار، از بخش داشبورد کاربر، دوره های من، وارد وبینار شده و از بخش دانلود نیازمندیهای نرم افزاری، متناسب با نوع وسیله مورد استفاده، مرورگر و افزونه کلاس مجازی مناسب را نصب فرمایید)

(دانلود افزونه وبینار و کلاس مجازی)

وبینار (سمینار آنلاین) مشابه سمینارهای حضوری می باشد با این تفاوت که شما به جای حضور در سالن، کلاس یا محل مشخصی برای شرکت در سمینار، از طریق ابزارهای الکترونیکی مختلف (مانند رایانه شخصی، لپ تاپ، تب لت و یا گوشی تلفن همراه) و با اتصال به اینترنت از هر مکانی که تمایل داشته باشید در این وبینارها شرکت می کنید. در این بین آموزشهای مجازی ایلپ با بکارگیری یکی از قدرتمندترین سامانه های وبینار و کلاس آنلاین دنیا، امکان ارائه صدا و تصویر استاد، ارائه مستندات آموزشی (pdf)، مانیتور استاد به صورت زنده را فراهم کرده و همچنین امکان پرسش و پاسخ بین کاربران و استاد وجود دارد. این سیستم با قابلیتهای متنوع خود کلاس حضوری را در فضای مجازی شبیه سازی می کند و بسیاری از محدودیتهای کلاس حضوری را حذف می نماید. 

 


wifi

در هر کجا هستید از طریق اینترنت و با وسیله های مختلف در این وبینار مهم شرکت کنید!

Image
Image
Image
Image

معرفی ایلپ

سامانه آموزشهای مجازی ایلپ، زیرساخت قدرتمندی است که با بکارگیری ابزارها و راهکارهای مختلف آموزش الکترونیکی و با فراهم سازی امکان مشارکت شرکای آموزشی مختلف (آموزشگاهها، موسسات آموزشی، اساتید و مربیان و ...) سعی در ارائه دوره های آموزشی متنوع مهارت محور با کمک آموزش الکترونیکی دارد. امید است تلاشهای این مجموعه موجب ارتقاء مهارت اقشار مختلف جامعه گردد.

مرکز آموزشه های تخصصی و کاربردی ایلپ

ELAP

Easy Learning for All Purposes

آموزش‌های مجازی ایلپ

logo-samandehi

نماد ساماندهی پایگاههای اینترنتی

با اعتماد خرید کنید!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آموزشهای مجازی ایلپ می‌باشد.