پوشش وبیناری مسابقات رباتیک تبریز (23 لغایت 25 بهمن ماه 98)

برگزارکنندگان

tvto3 logo mini

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی

اعضای هیات علمی دانشگاه، متخصصان رباتیک و دانشجویان فعال

آموزشگاه رباتیک ماتریس

آموزشهای مجازی ایلپ

اطلاعات وبینار
زمان برگزاری وبینار

وبینار موفقیت در شرایط تحریم

با توجه به این که جهان پیش‌رفته امروز به دنبال انجام سریع کار و افزایش بازده است، استفاده از ربات‌ها به صورت وسیعی در حال افزایش می‌باشد. ایجاد چالش‌های متفاوت در ساخت و راه اندازی ربات‌ها سبب شده است که در سراسر جهان از طریق برگزاری مسابقات مختلف از افراد مستعد برای حل این چالش ها استفاده شود، در نتیجه هرسال لیگ‌های مختلفی در جهان برگزار می‌شود. اداره کل فنی‌حرفه‌ای آذربایجان شرقی به عنوان برگزارکننده مسابقات مهارتی-رباتیکی در تلاش هست تا محیطی مناسب را به جهت ارائه و تبادل دستآوردهای علمی در زمینه‌ی رباتیک پایه و صنعتی ایجاد نماید و در نظر دارد یک مسابقه رباتیک شامل سه لیگ انباردار، فوتبالیست و نمایشی را در بین دانش‌آموزان و دانشجویان مستعد در شهر تبریز در مورخه 23 تا 25 بهمن ماه 98 برگزار کند. این مسابقه به صورت حضوری در محل مرکز شماره 3 تبریز برگزار خواهد شد

به سبب اهمیت این رویداد، آموزشهای مجازی ایلپ تصمیم به پوشش آنلاین و وبیناری این رویداد گرفته است. به نحوی که افرادی که در نقاط مختلف کشور تمایل به دنبال کردن این رویداد به صورت زنده می باشند می توانند از طریق همین صفحه در این وبینار ثبت نام کنند.

برنامه دقیق زمانی در حال تکمیل می باشد ............

 

زمان برگزاری تست فنی نیازمندهای نرم افزاری: دوشنبه و سه شنبه مورخ 98/11/21 و  98/11/22 ساعت 12 الی 14

(توصیه می شود جهت تست ورود به کلاس و بررسی عملکرد سیستم و .... در زمان فوق وارد کلاس شوید)

روزهای برگزاری وبینار: 98/11/23 لغایت 98/11/25

زمان باز شدن لینک ورود به وبینار: ساعت 8 صبح

وسیله مورد نیاز: رایانه شخصی، لپ تاپ، تبلت و یا گوشی تلفن همراه

مرورگر (ترجیحا): گوگل کروم

نرم افزار جانبی مورد نیاز: افزونه کلاس مجازی (کلاس مجازی در بستر این نرم افزار اجرا می شود لذا خواهشمند است از لینک زیر و یا پس از ثبت نام در وبینار، از بخش داشبورد کاربر، دوره های من، وارد وبینار شده و از بخش دانلود نیازمندیهای نرم افزاری، متناسب با نوع وسیله مورد استفاده، مرورگر و افزونه کلاس مجازی مناسب را نصب فرمایید)

(دانلود افزونه وبینار و کلاس مجازی)

وبینار (سمینار آنلاین) مشابه سمینارهای حضوری می باشد با این تفاوت که شما به جای حضور در سالن، کلاس یا محل مشخصی برای شرکت در سمینار، از طریق ابزارهای الکترونیکی مختلف (مانند رایانه شخصی، لپ تاپ، تب لت و یا گوشی تلفن همراه) و با اتصال به اینترنت از هر مکانی که تمایل داشته باشید در این وبینارها شرکت می کنید. در این بین آموزشهای مجازی ایلپ با بکارگیری یکی از قدرتمندترین سامانه های وبینار و کلاس آنلاین دنیا، امکان ارائه صدا و تصویر استاد، ارائه مستندات آموزشی (pdf)، مانیتور استاد به صورت زنده را فراهم کرده و همچنین امکان پرسش و پاسخ بین کاربران و استاد وجود دارد. این سیستم با قابلیتهای متنوع خود کلاس حضوری را در فضای مجازی شبیه سازی می کند و بسیاری از محدودیتهای کلاس حضوری را حذف می نماید. 

 


wifi

در هر کجا هستید از طریق اینترنت و با وسیله های مختلف در این وبینار مهم شرکت کنید!

Image
Image
Image
Image

معرفی ایلپ

سامانه آموزشهای مجازی ایلپ، زیرساخت قدرتمندی است که با بکارگیری ابزارها و راهکارهای مختلف آموزش الکترونیکی و با فراهم سازی امکان مشارکت شرکای آموزشی مختلف (آموزشگاهها، موسسات آموزشی، اساتید و مربیان و ...) سعی در ارائه دوره های آموزشی متنوع مهارت محور با کمک آموزش الکترونیکی دارد. امید است تلاشهای این مجموعه موجب ارتقاء مهارت اقشار مختلف جامعه گردد.

مرکز آموزشه های تخصصی و کاربردی ایلپ

ELAP

Easy Learning for All Purposes

آموزش‌های مجازی ایلپ

logo-samandehi

نماد ساماندهی پایگاههای اینترنتی

با اعتماد خرید کنید!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آموزشهای مجازی ایلپ می‌باشد.