مجموعه کلاسهای آنلاین دوره های خلاقانه و المپیادی علوم و ریاضی (ترم پاییز 98)

مربی / مدرس

teacher

دکتر افشین بهمرام

نویسنده کتاب ریاضیات خلاق و طراح سوالات هوش با  بیش از 16 سال سابقه تدریس دوره های هوش و خلاقیت در مدارس برتر تهران و تبریزنویسنده کتاب ریاضیات خلاق و طراح سوالات هوش با  بیش از 16 سال سابقه تدریس دوره های هوش و خلاقیت در مدارس برتر تهران و تبریز

بهنام مرادی

دکتری ریاضی -طراح سوالات هوش و مدرس دوره های هوش و خلاقیت با 8 سال سابقه

مدرسان ELAP

موسسه نوآور اردوش

اطلاعات کلاس آنلاین
زمان برگزاری
گواهی و مدرک دوره
ابزارهای جانبی دوره

موسسه " نوآور اردوش " در ادامه نوآوریهای آموزشی خود جهت بهره مندی دانش آموزان سوم ابتدایی تا یازدهم سراسر کشور از آموزشهای اصولی – هدفمند - خلاقانه والمپیادی "دروه های خلاقانه و المپیادی ریاضی و علوم" را توسط اساتید متخصص و  بنام دانشگاهی برگزار می کند.

در این دوره ها دانش آموزان مفاهیم و مباحث خلاقانه مرتبط  با پایه تحصیلی خود را به صورت مفهومی آموزش می بینند. در دوره های ریاضی دانش آموزان با طرح و حل مسایل خلاقانه ریاضی با  نحوه تفکردر حل مسایل ریاضی و شیوه های حل مسایل ریاضی آشنا خواهند شد. شرکت در این دوره ها علاوه بر افزایش تسلط دانش آموزان در ریاضی و توانایی حل مساله - دانش آموزان را برای شرکت در مسابقات و المپیادهای ریاضی آماده خواهد کرد .

همچنین در دوره های علوم با حل مسایل خلاقانه علوم با نحوه تفکردر حل مسایل علوم آشنا خواهند شد و به این منظور آزمایش های بسیار جالبی جهت درک بهتر دانش آموزان از مفاهیم علوم در نظر گرفته ایم. شرکت در این دوره ها علاوه بر افزایش تسلط  دانش آموزان  در علوم دانش آموزان را برای شرکت در مسابقات و المپیادهای علوم (Vanda) آماده خواهد کرد .

این دوره ها با سامانه قدرتمند ایلپ و صورت زنده اجرا خواهد شد و دانش آموزان علاوه بر دیدن تصویر و شنیدن صدای استاد، قادر خواهند بود به مسایل مطرح شده جواب بدهند و حتی اشکالاتشان را از استاد مربوطه بپرسند همچنین هر جلسه تمرین جهت حل در خانه به دانش آموزان داده خواهد شد.

سرفصل مباحث این کلاس آنلاین به شرح زیر می باشد:

 

زمان برگزاری تست فنی نیازمندهای نرم افزاری: پنجشنبه مورخ 98/07/25 ساعت 10 الی 13 (توصیه می شود جهت تست ورود به کلاس و بررسی عملکرد میکروفن و .... در زمان فوق وارد کلاس شوید)

روزهای برگزاری اصلی کلاسها: سه شنبه و چهارشنبه 

 ساعت برگزاری: ساعت 21 الی 22:15

زمان شروع کلاس: 98/07/30

تعداد جلسات کلاس آنلاین: 10 جلسه

 

وسیله مورد نیاز: رایانه شخصی، لپ تاپ، تبلت و یا گوشی تلفن همراه

مرورگر (ترجیحا): گوگل کروم

نرم افزار جانبی مورد نیاز: افزونه کلاس مجازی (کلاس مجازی در بستر این نرم افزار اجرا می شود لذا خواهشمند است از لینک زیر و یا پس از ثبت نام در وبینار، از بخش داشبورد کاربر، دوره های من، وارد وبینار شده و از بخش دانلود نیازمندیهای نرم افزاری، متناسب با نوع وسیله مورد استفاده، مرورگر و افزونه کلاس مجازی مناسب را نصب فرمایید)

(دانلود افزونه وبینار و کلاس مجازی)

کلاس آنلاین (کلاس مجازی) مشابه کلاسهای حضوری می باشد با این تفاوت که شما به جای حضور در سالن، کلاس یا محل مشخصی برای شرکت در کلاس، از طریق ابزارهای الکترونیکی مختلف (مانند رایانه شخصی، لپ تاپ، تب لت و یا گوشی تلفن همراه) و با اتصال به اینترنت از هر مکانی که تمایل داشته باشید در این کلاسها شرکت می کنید. در این بین آموزشهای مجازی ایلپ با بکارگیری یکی از قدرتمندترین سامانه های وبینار و کلاس آنلاین دنیا، امکان ارائه صدا و تصویر استاد، ارائه مستندات آموزشی (pdf)، مانیتور استاد به صورت زنده را فراهم کرده و همچنین امکان پرسش و پاسخ بین کاربران و استاد وجود دارد. این سیستم با قابلیتهای متنوع خود کلاس حضوری را در فضای مجازی شبیه سازی می کند و بسیاری از محدودیتهای کلاس حضوری را حذف می نماید. 

 


wifi

در هر کجا هستید از طریق اینترنت و با وسیله های مختلف در این کلاس آنلاین شرکت کنید!

Image
Image
Image
Image

معرفی ایلپ

سامانه آموزشهای مجازی ایلپ، زیرساخت قدرتمندی است که با بکارگیری ابزارها و راهکارهای مختلف آموزش الکترونیکی و با فراهم سازی امکان مشارکت شرکای آموزشی مختلف (آموزشگاهها، موسسات آموزشی، اساتید و مربیان و ...) سعی در ارائه دوره های آموزشی متنوع مهارت محور با کمک آموزش الکترونیکی دارد. امید است تلاشهای این مجموعه موجب ارتقاء مهارت اقشار مختلف جامعه گردد.

مرکز آموزشه های تخصصی و کاربردی ایلپ

ELAP

Easy Learning for All Purposes

آموزش‌های مجازی ایلپ

logo-samandehi

نماد ساماندهی پایگاههای اینترنتی

با اعتماد خرید کنید!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آموزشهای مجازی ایلپ می‌باشد.