نحوه برگزاری دوره ها در ایلپ به چه صورت است؟

با توجه به اینکه هدف از اجرای دوره های آموزشی ایلپ کسب مهارت در حرفه مورد نظر برای کاربران است، ایلپ با استفاده از بروزترین ابزارهای آموزش الکترونیکی، روشهای خاصی را در برگزاری دوره ها اجرا می کند:

محتوای الکترونیکی:

در این روش کل مباحث دوره مورد نظر به صورت فیلم و اسلاید و طراحی آموزشی، ضبط، ویرایش، تدوین و آماده سازی می شود، کاربران بعد از ثبت نام در دوره مورد نظر به محتوای الکترونیکی دوره دسترسی پیدا می کنند و می توانند در هر زمان که تمایل داشتند وارد درس شده و محتوای فیلمها را مشاهده کنند و در صورت تمایل، چند بار فیلم یک بخش را تکرار کنند. در تولید محتوای الکترونیکی دوره ها، مباحث مختلف مانند کیفیت فیلمها، کیفیت صدا، الگوهای مناسب تدریس و .. در نظر گرفته می شود

کلاس مجازی آنلاین:

معمولا در دوره های آموزشی ایلپ علاوه بر محتوای الکترونیکی 1 یا 2 جلسه کلاس مجازی رفع اشکال آنلاین هم ارائه می شود. در این سیستم مدرس و کاربران از طریق گوشی یا تبلت و لپ تاپ یا رایانه شخصی خود در ساعت مشخصی از طریق اینترنت وارد کلاس مجازی می شوند و علاوه بر امکان شنیدن صدای استاد و دیدن تصویر زنده ایشان و تدریس استاد، می توانند در صورت نیاز از میکروفن گوشی یا لپ تاپ تا تبلت خود استفاده کرده و از استاد سوالی بپرسند و ایشان پاسخ دهند. کلاس مجازی تقریبا همه امکانات یک کلاس حضوری را با قابلیت دسترسی از طریق اینترنت فراهم می کند. برخی از دوره های ایلپ نیز ممکن است به جای محتوای الکترونیکی به صورت کامل به صورت کلاس مجازی اجرا شوند

کارگاه عملی حضوری:

در برخی از دوره ها ممکن است بسته به نیاز دوره علاوه بر محتوای الکترونیکی و کلاس مجازی 1 یا 2 جلسه کلاس عملی حضوری به صورت ورک شاپ در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 تبریز برگزار شود.

 

توجه: برخی از دوره های آموزشی ایلپ علاوه بر اینکه به صورت کامل (مثلا 15 جلسه) ارائه می شوند، به صورت تک جلسه نیز در سایت ارائه شده است که کاربر بتواند صرفا جلسه مورد نظر را خریداری نماید. در دوره های تک جلسه ای صرفا محتوای الکترونیکی ارائه می شود و فاقد کلاس مجازی آنلاین و کارگاه عملی می باشد.

امکانات جانبی ارائه شده در دوره های ایلپ چیست؟
چه نوع مدرکی در ایلپ برای کاربران صادر می شود؟

معرفی ایلپ

سامانه آموزشهای مجازی ایلپ، زیرساخت قدرتمندی است که با بکارگیری ابزارها و راهکارهای مختلف آموزش الکترونیکی و با فراهم سازی امکان مشارکت شرکای آموزشی مختلف (آموزشگاهها، موسسات آموزشی، اساتید و مربیان و ...) سعی در ارائه دوره های آموزشی متنوع مهارت محور با کمک آموزش الکترونیکی دارد. امید است تلاشهای این مجموعه موجب ارتقاء مهارت اقشار مختلف جامعه گردد.

مرکز آموزشه های تخصصی و کاربردی ایلپ

ELAP

Easy Learning for All Purposes

آموزش‌های مجازی ایلپ

logo-samandehi

نماد ساماندهی پایگاههای اینترنتی

با اعتماد خرید کنید!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آموزشهای مجازی ایلپ می‌باشد.